REKLAMA

Hubnik wypożyczony z opcją pierwokupu

Bodziach, źródło: Przegląd Sportowy / własne - Wiadomość archiwalna

Wczoraj Legia oficjalnie pozyskała napastnika Sigmy Ołomuniec, Michala Hubnika. Klub z Łazienkowskiej informował, że z 27-letnim piłkarzem podpisano 2,5-letnią umowę. Tymczasem dzisiejsza prasa informuje, że Hubnik tak naprawdę został na razie wypożyczony na pół roku, z możliwością pierwokupu.
"Działacze Sigmy pytani o Hubnika wyceniali go na 1 mln euro. Myślę, że Legia będzie musiała zapłacić za niego niewiele mniej - mówi "Gazecie" czeski dziennikarz.

Tymczasem Przegląd Sportowy uważa, że Legia nie zapłaci więcej niż 500 tysięcy euro. "Umowę na pół roku z opcją przedłużenia podpisałem w czwartek. Zostaję w Warszawie na sobotni mecz kontrolny i wracam do Ołomuńca załatwić prywatne sprawy. Wrócę w niedzielę lub w poniedziałek. Dlaczego Legia? Bo to wielki klub ze świetnym stadionem i kibicami. Wszyscy w Czechach ją znają, a polska liga bardzo szybko się rozwija" – powiedział PS Hubnik.

W umowie Legii z zawodnikiem znalazł się też zapis pozwalający po 2,5 roku na przedłużenie kontraktu jeszcze o rok. W naszym klubie występować będzie z numerem 7, który ostatnio należał do Piotra Gizy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.