REKLAMA

Ogbuke wzmocni Legię?

Bodziach, ZaBo(L), źródło: sportowefakty.pl - Wiadomość archiwalna

Jak informują cypryjskie media, Legia przed kilkoma dniami wysłała do Apollonu Limassol ofertę w sprawie zakupu mierzącego 183 cm napastnika Félixa Ogbuke. Według portalu sportowefakty.pl, działacze obu klubów doszli już do porozumienia w sprawie sprowadzenia 25-letniego Nigeryjczyka na Łazienkowską.
Ogbuke ma trafić do Legii na zasadzie wypożyczenia do końca obecnego sezonu, a w zamian na konto Apollonu przelanych zostanie 70 tysięcy euro. Jeśli zawodnik sprawdzi się, Legia będzie mogła wykupić Nigeryjczyka za 380 tysięcy euro.

Ogbuke gra w Apollonie od lata 2010 roku. W cypryjskiej ekstraklasie zagrał 7 meczów. Wcześniej grał w nigeryjskim Enugu Rangers, Al Wasl ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz w izraelskich FC Ashdod, Hapoelu Tel Awiw, Maccabi Petah Tikva i Hakoah Amidar Ramat Gan. Félix Ogbuke ma też na koncie 6 występów w reprezentacji Nigerii do lat 23.

Félix Ogbuke - fot. apollon.com.cy
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.