Alejka prowadząca od ulicy Myśliwieckiej na tyły trybuny zachodniej - fot. Raffi
REKLAMA
REKLAMA

Stadion: Alejka od Myśliwieckiej do trybuny zachodniej

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Ostatnie opady śniegu widoczne są obecnie na trybunach stadionu Legii, jednak na murawie śniegu jest niewiele. Wszystko za sprawą pracującego systemu ogrzewania murawy, na której po dłuższej przerwie, za niespełna dwa tygodnie, zostanie rozegrany pierwszy mecz.
Początkowo planowano na głównym rozegrać sparing z Widzewem, ale ostatecznie obie drużyny zmierzyły się na sztucznej nawierzchni na Bemowie. Z boiska zdjęto już białą płachtę. Pole karne od strony trybuny południowej jest naświetlane.

Białe jest natomiast boisko boczne, na którym prowadzone są prace. Właściwie gotowa jest już alejka prowadząca od strony ulicy Myśliwieckiej do trybuny zachodniej. To właśnie tędy piłkarze dostawać się będą na oba boczne boiska. Wyłożono tam już chodniki.

Na obu poziomach trybun VIP ułożono już fotele. Te są także zamontowane na znajdującej się na samej górze trybunie prasowej.fot. Raffi

fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.