Magazyn Legioniści - nr 8

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Tuż przed rozpoczęciem rundy rewanżowej prezentujemy, przygotowany przez redakcję LL!, ósmy już numer magazynu "Legioniści". A w nim analiza transferów, rozmowa ze Srdją Kneżeviciem - "To nie jestem ja", informacje historyczne, a nawet starożytne. 32-stronicowa gazeta dostępna jest w formie interaktywnego e-booka oraz w wersji PDF. Polecamy!

Co w środku?
- TRANSFERY PO WARSZAWSKU – zima to okres bierności Legii na rynku transferowym. Tak było w tym roku. Tak było w poprzednich latach. Poszukujemy odpowiedzi dlaczego tak się dzieje i czy przy Łazienkowskiej potrafią dokonywać dobrych zakupów.

- TO NIE JESTEM JA – Srdja Kneżević w rozmowie z "Legionistami" opowiada o losie piłkarza, który chciał podbijać Europę, ale kontuzja wysłała go na trybuny. Życie bywa przewrotne.

- WYJAZDY W ROKU 1959 – kolejna wyprawa w lata 50. I wtedy nie brakowało legijnych wyjazdowców. Gdzie i jak licznie się stawili dowiecie się z artykułu Bodziacha, który przenosi nas w czasy naszych dziadków.

- NA WYJAZDOWYM SZLAKU – wraz z wiosną rusza to co kibice lubią najbardziej, czyli wyjazdy. Prezentujemy miejsca, które odwiedzimy już wkrótce. Rezerwujcie czas na wojaże po Polsce.

A ponadto:
- "Legioniści" z wizytą u legijnych ciężarowców
- wizyta na stadionach w starożytnej Grecji i Rzymie
- podsumowanie zimowych transferów w ekstraklasie
- luźne myśli szybowanie w felietonie Qbasa
- podróż do czasów budowy poprzedniego stadionu Legii


Poprzednie numery Magazynu (PDF):
Numer 1
Numer 2
Numer 3
Numer 4
Numer 5
Numer 6
Numer 7


Kliknij na poniższy obrazek prawym przyciskiem myszki i zapisz na dysku lub obejrzyj w formie e-booka on-line!przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.