Sparing: CWKS 2-1 Świt W-wa

Piłkarze CWKS-u, po porażce 1-2 w sparingu z rezerwami Znicza Pruszków (gol Roberta Zielonki), w sobotę w takim samym stosunku pokonali A-klasowy Świt Warszawa. Zwycięskiego gola dla Legii zdobył testowany przez CWKS Michał Baranowski. Pierwszy mecz rundy wiosennej legioniści rozegrają dopiero 19 marca w Piastowie.

CWKS Legia Bemowo 2-1 (1-0) Świt Jelonki
1-0 13 min. gol samobójczy (as. rzut rożny Wojciech Piotrowski)
1-1 54 min.
2-1 Michał Baranowski

CWKS Legia:
I połowa: Rybus - Sadowski, Guz, Fornal, Mendelewski, Warzywoda, Zielonka, Dranka, W. Piotrowski, Wilczyński, Wójciak

II połowa: Rybus - Gępczyński, Guz, Sadowski, Mendelewski (60' Zielonka), Dranka, P. Piotrowski, Sawicki, Samołyk (75' Fornal), Baranowski, Wójciak