Leszek Miklas - fot. LegiaLive!
REKLAMA
REKLAMA

Miklas: Zrealizowaliśmy nasze plany transferowe

Bodziach, źródło: Radio Dla Ciebie - Wiadomość archiwalna

Legia zrealizowała zimowe plany transferowe i jest z nich zadowolona. "Mieliśmy ograniczone zasoby i z nimi musieliśmy się rządzić. Założyliśmy od razu, że nam zależy na jakości. Moglibyśmy zrobić tak, że wzięlibyśmy pierwszych lepszych zawodników, którzy po dwóch obozach może i wkomponowali by się w zespół.
My jednak braliśmy zawodników, którzy wydawali się nie do wzięcia. Takich jak Hubnik i Ogbuke" - powiedział w rozmowie w Radiu Dla Ciebie wiceprezes Legii, Leszek Miklas.

"Zrealizowaliśmy nasze plany transferowe, jesteśmy z nich zadowoleni. Zdecydowanie jeśli mielibyśmy brać pod uwagę marketing klubu, trzeba było dokonać transferów na początku okienka i się nimi chwalić. My zrobiliśmy inaczej, bo chodziło nam o faktyczne wzmocnienie drużyny, a to udało się osiągnąć pod koniec okresu przygotowawczego" - powiedział RDC wiceprezes klubu.

Legia już teraz myśli o kolejnych transferach, które można by było przeprowadzić po zakończeniu rozgrywek. "Obserwując rynek bardzo uważnie, już teraz mamy na oku paru zawodników. Jesteśmy w takiej sytuacji, że wielu zawodników mamy wypożyczonych i albo zdecydujemy się ich wykupić, albo poszukamy innych" - powiedział na antenie RDC Miklas.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.