Maciej Skorża - fot. Woytek

Skorża: W rewanżu będziemy musieli ostro walczyć

turi - Wiadomość archiwalna

Maciej Skorża (trener Legii): W pierwszej połowie mieliśmy tu piłkarskie szachy, w których lepszy był Ruch i to on schodził na przerwę, wygrywając 1-0. W drugiej połowie zagraliśmy otwartą piłkę, wymienialiśmy ciosy, ale niestety wystarczyło to tylko do remisu. 1-1 w konfrontacji pucharowej na wyjeździe nie jest złym wynikiem, ale mały niedosyt pozostaje, szczególnie po końcówce meczu i sytuacjach Radovicia i Manu.
W rewanżu w Warszawie będziemy musieli ostro walczyć, by tym razem Ruch Legii z pucharu nie wyeliminował.

Występ Gola i Wolskiego oceniam pozytywnie. Zależy mi, żeby Janusz szybko wkomponował się w drużynę. Wciąż nie wiemy bowiem, czy do gry w derbach zdolny będzie Ivica Vrdoljak. W Chorzowie Gol zagrał dobrze, nie chował się, zmieniał ciężar gry, myślę że z meczu na mecz będzie coraz lepiej. Rafał Wolski też pokazał jaki ma potencjał. Cieszę się z tego debiutu. Myślę, że szybko dostosuje się do wymogów ekstraklasy.