REKLAMA
REKLAMA

Libor Pala: Jeśli nie pękną psychicznie, będzie ciekawy mecz

Bodziach, źródło: ksppolonia.pl / własne - Wiadomość archiwalna

W poniedziałek o godzinie 12 na głównej płycie stadionu Polonii rozegrane zostanie spotkanie Młodej Ekstraklasy Polonia - Legia. Faworytem są legioniści, którzy są liderem tegorocznych rozgrywek. Polonia zapowiada jednak, że tanio skóry nie sprzeda. Retransmisję meczu będzie można zobaczyć w poniedziałek wieczorem w Orange Sport.

"Jeżeli moi zawodnicy nie pękną psychicznie, to myślę, że zobaczymy bardzo ciekawy mecz. Mamy teraz formę i zawodnicy są przygotowani do 90-ciu minut walki w pełnym tempie. Myślę, że może być tak samo jak w sparingach, kiedy spychaliśmy przeciwnika na jego połowę. Zapowiada się niezwykle ciekawe spotkanie" - mówi serwisowi ksppolonia.pl trener Młodej Polonii, Libor Pala.

Trener KSP przypomina, że jesienią w meczu derbowym Polonia powinna wygrać, bo była lepszą drużyną. "Już w tej pierwszej połowie mogliśmy wygrywać różnicą trzech lub czterech bramek. Nasza zła forma strzelecka przeszkodziła w tym. Sam Wszołek wychodził dwa razy sam na sam z bramkarzem. Podobnie Łukasz Teodorczyk. Przegraliśmy ten mecz bardzo pechowo w 93. minucie" - mówi Pala, który dodaje, że celem jego drużyny jest wygrana w każdym meczu, bez względu na miejsce rywala w tabeli.

Po rundzie jesiennej Polonia zajmuje 10. miejsce w tabeli. W roli gospodarza poloniści wygrali 3 mecze, 1 zremisowali i zanotowali 3 porażki. Legia na wyjazdach wygrała 5 spotkań i zaliczyła dwie porażki.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z treningu Młodej Legii przed małymi derbami:


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.