REKLAMA

Majkowski: Odbudować się i wrócić do gry na dobrym poziomie

Bodziach, źródło: pogononline.pl - Wiadomość archiwalna

Kamil Majkowski najbliższe pół roku spędzi w I-ligowej Pogoni Szczecin. Chociaż o pomocnika z Łazienkowskiej zabiegała Korona Kielce, Legia nie była zainteresowana sprzedażą utalentowanego zawodnika, któremu przeszkodziła ostatnio kontuzja. W barwach "Portowców" zadebiutował w piątkowym meczu z ŁKS-em i zaprezentował się bardzo dobrze. Pomocnik nie czuje presji przed rundą wiosenną.

"Presji nie czuję, bo grałem w Legii Warszawa, gdzie presja również jest ogromna. Nie traktuję tego transferu jako degradacji. W Pogoni grają nieźli zawodnicy i jest to przyjazdy klub, tylko miejsce w tabeli nie odzwierciedla jakości Dumy Pomorza. Ja miałem kontuzję – zerwane więzadła. Chcę się odbudować i wrócić do gry na dobrym poziomie" - mówi w rozmowie z pogononline.pl Majkowski.

Fakt, że kibice Legii i Pogoni przyjaźnią się ze sobą, miał znaczenie przy wyborze klubu dla naszego zawodnika. "Pochodzę z miasta leżącego niedaleko Warszawy i Legia była w moim życiu obecna od zawsze. Od dziecka kibicowałem Legii, więc także i Pogoni. Interesuję się tymi dwoma klubami, ich obecną sytuacją oraz wszystkim co jest z nimi związane" - dodaje.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.