Tenis: Lutkowski halowym mistrzem Polski do lat 21

Bodziach, źródło: asir.waw.pl - Wiadomość archiwalna

W rozegranych w weekend w Bydgoszczy halowych Mistrzostwach Polski do lat 21 dwukrotnie triumfował zawodnik Legii, Wojciech Lutkowski. Legionista nie miał sobie równych w grze pojedynczej, w finale zwyciężając Sebastiana Chylińskiego z SKT Centrum Bydgoszcz 6-4, 6-4. Lutkowski w parze z Mateuszem Mojem został także mistrzem Polski w grze podwójnej.
Tymczasem z Legii do AZS Poznań odszedł Piotr Gadomski.

Pod koniec lutego, w halowych mistrzostwach Polski do lat 12, Kacper Żuk zdobył złoty medal w grze pojedynczej, pokonując w finale Andrzeja Franko z Arki 6-3, 6-0. W grze podwójnej Żuk w parze z Fryze zdobył srebrny medal. W turnieju singlowym dziewcząt brązowy medal zdobyła Ania Hertel.