Puchar Burmistrza Bemowa dla Świtu

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Mecz o Puchar Burmistrza Bemowa między CWKS Legia Bemowo i Świtem Warszawa musiał rozstrzygnąć konkurs rzutów karnych. W regulaminowym czasie gry padł remis 3-3, choć do przerwy legioniści prowadzili 2-0 i nic nie zapowiadało takich emocji. W serii "jedenastek" lepsi okazali się zawodnicy Świtu i to oni odebrali Puchar z rąk burmistrza Dąbrowskiego.
Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrano piłkarza CWKS Kamila Warzywodę, który jeszcze niedawno reprezentował barwy Świtu. Postawa legionistów daleka była jednak od optymalnej, w szczególności w drugiej połowie, którą "wojskowi" zakończyli remisem tylko dzięki skutecznie egzekwowanemu przez Mariusza Lejdyna rzutowi karnemu w doliczonym czasie gry.

CWKS Legia Bemowo 3-3 (2-0) k.3-4 Świt Warszawa
1-0 37 min. Bartłomiej Wilczyński (as. Mariusz Lejdyn)
2-0 45 min. Kamil Warzywoda (as. Mariusz Lejdyn)
2-1 52 min. Tomasz Starożyk (rzut karny)
2-2 63 min. Marcin Gałązka
2-3 90 min. Kamil Pawiński
3-3 90+2 min. Mariusz Lejdyn (rzut karny po faulu na Rafale Polakowskim)

CWKS Legia: Przysowa - Zielonka Ż (76' Malina), Fornal, Guz, Michalczuk - Sawicki (46' Papież), Winek, Baranowski (56' Dranka), Lejdyn, Warzywoda (80' Ćwiąkała) - Wilczyński (50' Polakowski)