Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Środa, 16 marca 2011 r. godz. 17:52

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Krótkometrażowy dokument o kibicach Legii - Fanatycy odc. 4

Bodziach

Mecz Legii z Den Haag był wielkim wydarzeniem kibicowskim. Spotkanie zostało zorganizowane by pomóc Wojtkowi "Legii" Wisińskiemu, który zapoczątkował zgodę pomiędzy Legią i holenderskim klubem. Czwarty odcinek wyprodukowanego przez ekipę BalladaFilm dokumentu o kibicach Legii został poświęcony właśnie Wojtkowi.
Autorami dokumentu są m.in. Filip Dzierżawski i Krzysztof Łoniewski, dziennikarz PR III Polskiego Radia. Odcinek czwarty trwa 6:10 i możecie obejrzeć go tutaj. Kolejne części wkrótce.Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!