REKLAMA

Mniej gadać, a więcej pracować

Mishka i Woytek - Wiadomość archiwalna

Miroslav Radović: Ten mecz był po to, żebyśmy się w końcu przełamali. Chcieliśmy dużo grać piłką, ale nie stworzyliśmy żadnych dobrych sytuacji. Musimy dalej pracować i jak najlepiej przygotować się do spotkania z Ruchem. Wiemy w jakiej sytuacji jesteśmy, więc trzeba jak najmniej gadać, a jak najwięcej pracować na boisku.
Mieliśmy mało sytuacji bramkowych, Widzew bronił się dobrze, praktycznie wszyscy grali w defensywie i ciężko nam było stworzyć sobie okazje.

Janusz Gol: W tym meczu trener chciał sprawdzić kilku zawodników. Mamy jeszcze tydzień do Ruchu i musimy się optymalnie przygotować, żeby w meczu na własnym stadionie powalczyć o komplet punktów. Potrzebuję przede wszystkim więcej grać, żeby się zgrywać z chłopakami. Wiadomo, że trening to nie mecz. Mam nadzieję, że z każdym kolejnym występem kontakt z chłopakami jeżeli chodzi o grę będzie coraz lepszy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.