Stadion Narodowy w Warszawie - fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA

Stadion Narodowy: 10 mln za nazwę, 450 tys. za lożę VIP

Bodziach - Wiadomość archiwalna

We wrześniu tego roku meczem Polska - Niemcy oficjalnie otwarty zostanie stadion Narodowy w Warszawie. Znamy już mniej więcej kwoty, jakie Narodowe Centrum Sportu zarobi na sprzedaży nazwy oraz miejsc w lożach VIP. Minister sportu, Adam Giersz uważa, że nazwa Narodowego zostanie sprzedana za przynajmniej 10 milionów złotych rocznie. Przypomnijmy, że PGE za nazwę do stadionu w Gdańsku wyłoży 7 mln za rok.
Na budowanym obecnie stadionie już od pewnego czasu prowadzona jest sprzedaż lóż VIP. Tych jest łącznie 65, a każda może pomieścić 12 osób. Podobnie jak na stadionie Legii, osoby zasiadające w lożach będą miały dostęp do ekskluzywnego menu oraz obsługi kelnerskiej. W środku znajdować się będzie aneks kuchenny z barkiem, telewizor plazmowy i skórzane meble. Za wynajem loży na półtora roku trzeba zapłacić 450 tysięcy złotych. Wynajem do końca 2013 r. kosztuje 700 tys. złotych. Narodowe Centrum Sportu przekonuje, że połowa dostępnych lóż jest już zajęta.

Od paru dni na stadionie trwa montaż membrany dachowej.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.