Nowe wyjście piłkarzy na płytę znajdowac się będzie na środku trybuny zachodniej - fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA

Piłkarze będą wychodzić na boisko na środku trybuny zachodniej

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Przez długie lata piłkarze Legii i drużyn przyjezdnych przebierali się w szatniach znajdujących się w budynku na tyłach dawnej Żylety. Stamtąd na boisko przedostawali się specjalnym tunelem pomiędzy Żyletą a ówczesnym sektorem gości. Później piłkarze wychodzili na murawę stadionu specjalnym rozkładanym tunelem na środku trybuny Krytej (pod trybuną znajdowały się szatnie). Już wkrótce nasi gracze będą wychodzić na plac gry mniej więcej z tego samego miejsca.
Od czasu otwarcia trzech trybun, szatnie piłkarzy tymczasowo znajdują się na trybunie północnej. To dlatego gracze obu klubów oraz sędziowie na boisko wychodzą z narożnika północno-zachodniego, którym np. na stadion dostają się także karetki, a w dni powszednie autokary wycieczkowe.

Po otwarciu trybuny zachodniej piłkarze przeniosą się z szatni tymczasowych na północy do nowoczesnych szatni z pełnym zapleczem na trybunie zachodniej. Wówczas wyjście na boisko będzie się odbywało, tak jak kiedyś, na środku trybuny zachodniej. Wyjście na boisko następować będzie przez czteroskrzydłowe drzwi.Wyjście na boisko w czasie budowy ostatniej trybuny nowego stadionu - fot. Mishka


Wyjście na boisko przez dawny tunel na środku Krytej - fot. MishkaTunel pomiędzy Żyletą a dawnym sektorem gości - fot. Riddick

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.