Jacek Kiełb będzie gotowy do występu przeciwko Legii - fot. LegiaLive!
REKLAMA
REKLAMA

Rudnevs i Kiełb gotowi na Legię

Bodziach, źródło: Przegląd Sportowy/ własne - Wiadomość archiwalna

Artjoms Rudnevs, który nie zagrał w ostatnich trzech spotkaniach Lecha, będzie gotowy na sobotni pojedynek z Legią. Łotysz powinien wystąpić w podstawowym składzie, zajmując miejsce Bartosza Ślusarskiego. "Artjoms jest już w pełni zdrowy i może normalnie trenować" - powiedział II trener Lecha, Ryszard Kuźma.
Żona Rudnevsa wkrótce będzie rodzić i niewykluczone, że w najbliższych dniach Łotysz na 1 dzień poleci do ojczyzny. Treningi wznowił Jacek Kiełb, który będzie gotowy na mecz z Legią, podobnie jak Manuel Arboleda. "Czuję jeszcze ból w nodze w okolicach kolana, ale zrobię wszystko, żeby zagrać w sobotę" - mówi Kolumbijczyk.

Trener Jose Bakero nie będzie mógł natomiast skorzystać z pięciu zawodników - Marcina Kikuta, Huberta Wołąkiewicza, Semira Stilicia oraz kontuzjowanych od dłuższego czasu Tomasza Bandrowskiego i Kamila Drygasa.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.