Kick-boxing: Medale na mistrzostwach Mazowsza i MP low-kick

Legia zdobyła jeden medal na mistrzostwach Polski w formule low-kick, które odbyły się w Kleszczowie. W kategorii wagowej do 52 kg Joanna Radzięda zajęła trzecie miejsce. W zawodach startowali także Tomasz Ocicki (-63,5 kg), Konrad Czopowicz (-71 kg) i Przemysław Ziemnicki (-75 kg). Więcej medali legioniści przywieźli z mistrzostw Mazowsza w Węgrowie.
Dwa złote medale (w formule semi i light-contact) wywalczyła Dominika Ziemnicka (-50 kg). W light-contact złoto wywalczyli także Anna Słowik (+70 kg) oraz Rafał Banaszewski (-57 kg), Przemysław Mechowski (-57 kg), Artur Jeziorek (-94 kg), Joanna Radzięda (-50 kg) i Klara Kleczkowska (-60 kg) wywalczyli srebro, a brąz Jarosław Książek (-63 kg) i Andrzej Połetek (-69 kg).

W formule semi-contact złoty medal, oprócz Dominiki Ziemnickiej, zdobyli także Przemysław Mechowski (-57 kg) i Klara Kleczkowska (-60 kg).