Mecz o Superpuchar Polski rozegrany zostanie w Ostródzie.
REKLAMA

O Superpuchar Polski w Ostródzie

Bodziach, źródło: PAP - Wiadomość archiwalna

Spotkanie o Superpuchar Polski za sezon 2010/11 rozegrane zostanie 23 lipca na nowym stadionie w Ostródzie. Mecz będzie mogło obejrzeć 5 tysięcy widzów, bowiem tyle są w stanie pomieścić trybuny nowego obiektu w tym mieście.
"Przedstawiciele Ekstraklasy S.A. przyjechali do nas w ten weekend, bo dowiedzieli się, że będziemy gościć piłkarzy Borussii Dortmund. Byli pod ogromnym wrażeniem naszych nowych hoteli. Przyznali, że nasi ligowcy na co dzień w takich nie sypiają" - powiedział burmistrz miasta, Olgierd Dąbrowski.

Szanse na występ w Ostródzie ma Legia, która wciąż walczy o Puchar Polski. Nasz zespół w Ostródzie na pewno zagra dodatkowo 3 dni później. Na 26 lipca Legia ma zakontraktowane spotkanie towarzyskie z Borussią Dortmund. Zaproszenie Borussii ma pomóc Ostródzie w staraniach o status centrum pobytowego podczas Euro 2012.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.