Rysuje Zbyszek Larwa
REKLAMA
REKLAMA

Larwa: Portugalski express

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Gdy Manu trafił latem do Legii obiecywano, że zostanie królem asyst. Na razie na koncie ma 0 bramek i 2 asysty. Na Forum już od kilku miesięcy kibice dyskutują w temacie "Biegnij Manu, indiański wodzu szybszy od wiatru!". Zapraszamy do obejrzenia rysunkowego komentarza Zbyszka Larwy i do udziału w niecodziennym konkursie, w którym do wygrania jest FIFA11.

KONKURS: Po co biegnie Manu?
Swoją propozycję odpowiedzi na powyższe pytanie wpisz w komentarzu pod newsem. Nie zapomnij podać adresu e-mail w polu e-mail. Brak adresu oznacza brak udziału w konkursie. W przypadku dwóch takich samych odpowiedzi decyduje data wpisania komentarza. Na propozycje czekamy do 21 kwietnia do godziny 20.
Autor najciekawszej odpowiedzi wygra grę FIFA 11 na PC ufundowaną przez EA Sports! Zwycięzcę wybierze autor rysunku Zbyszek Larwa. Ze zwycięzcą skontaktujemy się drogą elektroniczną.Rysunek Zbyszek Larwa
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.