Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Rysuje Zbyszek Larwa
Rysuje Zbyszek Larwa
Wtorek, 19 kwietnia 2011 r. godz. 12:00

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Larwa: Portugalski express

Redakcja

Gdy Manu trafił latem do Legii obiecywano, że zostanie królem asyst. Na razie na koncie ma 0 bramek i 2 asysty. Na Forum już od kilku miesięcy kibice dyskutują w temacie "Biegnij Manu, indiański wodzu szybszy od wiatru!". Zapraszamy do obejrzenia rysunkowego komentarza Zbyszka Larwy i do udziału w niecodziennym konkursie, w którym do wygrania jest FIFA11.

KONKURS: Po co biegnie Manu?
Swoją propozycję odpowiedzi na powyższe pytanie wpisz w komentarzu pod newsem. Nie zapomnij podać adresu e-mail w polu e-mail. Brak adresu oznacza brak udziału w konkursie. W przypadku dwóch takich samych odpowiedzi decyduje data wpisania komentarza. Na propozycje czekamy do 21 kwietnia do godziny 20.
Autor najciekawszej odpowiedzi wygra grę FIFA 11 na PC ufundowaną przez EA Sports! Zwycięzcę wybierze autor rysunku Zbyszek Larwa. Ze zwycięzcą skontaktujemy się drogą elektroniczną.Rysunek Zbyszek LarwaZgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!