CWKS wygrał w Milanówku - fot. Raffi

LO: Milan Milanówek 0-3 CWKS

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Kolejne spotkanie w lidze okręgowej wygrał CWKS Legia. Pierwsza połowa meczu w Milanówku była bardzo zacięta, ale więcej okazji stworzyli sobie goście i tuż przed przerwą objęli prowadzenie po golu Piotra Borowika, który wykorzystał dośrodkowanie Łukasza Winka i zgranie głową Kamila Wójciaka. W drugiej goście szybko podwyższyli na 2-0 za sprawą Wójciaka, który dobił strzał Mateusza Borowika. Fotoreportaż z meczu - 26 zdjęć

To podłamało gospodarzy i "wojskowi" mogli dogodne sytuacje by strzelić kolejne bramki. Ostatnia padła w 78. minucie - głową po dośrodkowaniu Winka trafił ponownie Kamil Wójciak, pieczętując swój kolejny doskonały występ w barwach "Wojskowych".

Liga okręgowa: Milan Milanówek 0-3 (0-1) CWKS Legia Bemowo
0-1 - 45 min. Piotr Borowik (asysta Kamil Wójciak)
0-2 - 51 min. Kamil Wójciak (asysta Mateusz Borowik)
0-3 - 78 min. Kamil Wójciak (asysta Łukasz Winek)

Przysowa - Gępczyński, Fornal, Guz, Zielonka - Wilczyński (28' Piotr Borowik), Winek, Lejdyn (85' Paweł Piotrowski), Warzywoda (67' Polakowski) - Wójciak (87' Papież), Mateusz Borowik

żółte kartki: Gępczyński, Zielonka