Młodzież: mecze piątkowe

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Młode Wilki 98 rozpoczęły weekend od prawdziwej strzelaniny, wygrywając 15-1 z Mazowszem Miętne. W drugim dzisiejszym spotkaniu (w lidze orlików) początkowo bardziej skuteczni byli gospodarze z Ursusa 2000, którzy po 3 kwartach prowadzili 3-0. Mobilizacja o rok młodszych legionistów w ostatnich minutach spotkania przyniosła im odrobienie straty.

15-1 62 min. Adrian Jabłoński dob. strz. Aleksandra Wańka

Legia: Ceran - S. Ławcewicz, Iwański, Najemski - Leleno, Żyro, Waniek, Kijewski - Wiszorowski oraz Balawejder, J. Ławcewicz - Gregorczuk, Gardziński, Kaniecki, Korczakowski, Jabłoński.

Drużyna z Miętnego przed tą kolejką zajmowała ostatnie miejsce w tabeli WLM. Jak się okazało, goście ustępowali legionistom pod każdym względem, z warunkami fizycznymi włącznie. Już do przerwy było 8-0, a pierwszy strzał na naszą bramkę gracze spod Garwolina oddali dopiero 6 minut po przerwie, zdobywając zresztą bramkę. Licznik bramek zatrzymał się na liczbie 15. Najskuteczniejszy był dzisiaj Adrian Jabłoński, autor 6 trafień. Wobec planowanego udziału kilku graczy w sobotnim spotkaniu rocznika 97 z Ursusem, szansę gry w dłuższym wymiarze otrzymali gracze całego szerokiego składu. Za tydzień mecz na szczycie z Polonią, który będzie decydujący dla układu tabeli.

3-3 (samobójcza) as. Eryk Górniewicz

Legia: Flis - Goliński, Bartnicki, Radkowski, Anusik, Goureau, Kraśniewski oraz Szczepaniak, Ciesielski, Sharma, Linkowski, Radkowski, Zagajewski

Stosunkowo pechowy remis Młodych Wilków 2001 w spotkaniu z Ursusem. Legioniści grali całkiem sprawnie piłką, momentami brakowało im jednak konsekwencji, także w grze obronnej. W rezultacie, trzy pierwsze kwarty kończył się wynikiem 1-0 dla Ursusa. Ostatni kwadrans gry to już wyraźna przewaga podopiecznych Adama Orlikowskiego, którzy zamienili trzy spośród stworzonych okazji na gole, a byli nawet bliscy wygranej.