Mecz z Widzewem Vrdoljak obejrzał w cywilu - fot. Mishka
REKLAMA

Kontuzje Vrdoljaka i Choto

Tomek Janus i Mishka - Wiadomość archiwalna

w przerwie piątkowego meczu z Widzewem kapitan Legii Dickson Choto został zmieniony przez Marcina Komorowskiego. Jak się okazało, zmiana była wymuszona urazem dobrze spisującego się dzisiaj stopera. W meczowej osiemnastce nie znalazł się natomiast Ivica Vrdoljak, który również ma problemy zdrowotne. Obydwie kontuzje mogą być poważne.

"Kontuzja Choto wydaje się poważna. Jest problem z mięśniem dwugowym. To najgorsza informacja dnia. Wierzę jednak w doktora Machowskiego i w to, że we wtorek "Dixi" zagra. Ivica Vrdoljak ma natomiast problem z mięśniem czworogłowym. Mam nadzieję, że z Lechem pojawi się na boisku. Nie dopuszczam do siebie myśli, że Rzeźniczak, Choto i Vrdoljak nie zagrają z Lechem. Mogą nie grać już do końca sezonu, ale w Bydgoszczy muszą zagrać" - mówił po spotkaniu z Widzewem Maciej Skorża.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.