Fani Legii machali białymi koszulkami Leszkowi Miklasowi - fot. Piotr Galas
REKLAMA
REKLAMA

Kibice Legii żegnali Leszka Miklasa

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Kibice Legii mają już od dłuższego czasu dość wiceprezesa klubu, wcześniej pełniącego funkcję prezesa, Leszka Miklasa. Obecnie Miklas odpowiada za transfery i cały pion sportowy. Od kilku meczów legioniści domagają się zmian w klubie, obejmujących nie tylko piłkarzy i trenera. To właśnie Miklas i Marek Jóźwiak, zdaniem fanów, są odpowiedzialni za fatalny poziom sportowy zespołu.

W czasie piątkowego meczu z Widzewem na Łazienkowskiej legioniści pytali za co Miklas pobiera pensję. "Za co kasa dla Miklasa?!" - krzyczeli kibice. Później fani jeszcze dosadniej wyrażali swoje zdanie na temat pracownika klubu, który w 2002 roku sprawił, że Legia wpadła w poważne kłopoty finansowe z powodu zbyt wysokich premii za mistrzostwo. W obecnym sezonie Legia przegrała już 11 meczów, a zawodnicy sprowadzeni latem i zimą w większości przypadków okazały się niewypałami.

Pod koniec meczu kibice skandowali "Zobacz Miklas to dla ciebie", po czym pomachali mu białymi koszulkami, których użyli w zastępstwie chusteczek, śpiewając przy tym "Żegnaj, żegnaj ooo bye, bye".

W przeciwieństwie do poprzednich spotkań, nie było wsparcia dla trenera Macieja Skorży, a zawodnicy opuszczający plac gry również otrzymali sporą porcję gwizdów.Fani Legii żegnają Leszka Miklasa - vid. Hugollek

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.