REKLAMA

Aukcje charytatywne

Redakcja, źródło: zyleta.info - Wiadomość archiwalna

Zapraszamy do wzięcia udziału w trzech aukcjach charytatywnych przeprowadzonych przez kibiców Legii. Środki z nich uzyskane zostaną przeznaczone na organizację wyjazdów niepełnosprawnych fanów Legii w przyszłym sezonie oraz na pomoc legioniście z Sandomierza "Mariemu" i Tomkowi z sosnowieckiego Zagłębia. Liczymy na Waszą ofiarność!

Aukcja dla kibiców niepełnosprawnych:
Na licytację została wystawiona oryginalna koszulka Legii, podpisana przez piłkarzy warszawskiego zespołu.
Weź udział w licytacji.

Aukcja dla "Mariego":
Przedmiotem aukcji jest szal Bródnowscy Fanatycy, podarowany przez kibiców Legii z Bródna. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany Mariuszowi "Mariemu" Adamczykowi, który potrzebuje protezy.
Weź udział w licytacji.

Aukcja dla Tomka:
Przedmiotem aukcji jest szal Legii Ultras Fanatyczny Styl Życia, podarowany przez jednego z kibiców warszawskiego zespołu. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany Tomkowi Gałce, kibicowi Zagłębia Sosnowiec, który dwa lata temu uległ ciężkiemu wypadkowi i pomału wraca do zdrowia. Więcej o Tomku możecie przeczytać tutaj.
Weź udział w licytacji.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.