REKLAMA

Ostróda rezygnuje z organizacji meczu o Superpuchar

Bodziach, źródło: ostroda.wm.pl - Wiadomość archiwalna

Nadal nie jest znane miejsce rozegrania meczu o piłkarski Superpuchar Polski za sezon 2010/11. Początkowo wszystko wskazywało na to, że mistrz kraju zmierzy się ze zdobywcą Pucharu Polski na nowym stadionie w Ostródzie, mogącym pomieścić 5 tys. widzów.

Ostróda obawia się, że na jej stadionie może dojść do podobnych zajść co po meczu finałowym PP w Bydgoszczy. "Nie chcemy sobie fundować takiego horroru jak w Bydgoszczy. Po konsultacjach z wieloma środowiskami i ze służbami podjąłem decyzję o rezygnacji z tego spotkania. Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo naszego miasta i jego mieszkańców" - mówi Olgierd Dąbrowski, burmistrz Ostródy.

Prace na stadionie w Ostródzie zakończą się pod koniec czerwca. Prawdopodobnie na początku sierpnia Legia zagra tam towarzysko z Borussią Dortmund. Nie wiadomo natomiast jeszcze, gdzie Legia walczyć będzie o Superpuchar. Mecz zaplanowano na 23 lipca.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.