Stadion Legii został oddany do użytku w całości - fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA

Zakończone odbiory stadionu Legii. Mogą wpuścić 31 tys. kibiców

Bodziach, źródło: PAP - Wiadomość archiwalna

Zakończyły się odbiory trybuny zachodniej i jeśli wojewoda mazowiecki nie postanowi inaczej, mecz Legia - Wisła będzie mogło obejrzeć 31 tysięcy widzów. "W środę przekażemy obiekt w całości użytkownikowi" - poinformował dyrektor WOSiR, Janusz Kopaniak.

Już w poniedziałek dokumenty podpisał Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego. We wtorek wpłynęły one do WOSiR. Trybunę zachodnią do użytku dopuścili przedstawiciele Państwowej Inspekcji Sanitarnej, straży pożarnej i Państwowej Inspekcji Pracy.

"Wszystko przebiegło zgodnie z planem i w środę przekażemy dzierżawcy obiekt w całości. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby na najbliższy mecz Legii na własnym boisku - 21 maja z Wisłą Kraków, otwarte były dla kibiców wszystkie cztery trybuny. Oczywiście warunkiem jest niezamykanie obiektu przez wojewodę mazowieckiego Jacka Kozłowskiego" - powiedział Kopaniak.

Budowa nowego stadionu Legii trwała od 17 listopada 2008 roku. Trzy trybuny otwarto w lipcu 2010 roku. Na trybunie zachodniej, oprócz zwykłych miejsc, znajdować się będą loże VIP oraz miejsca biznesowe z dostępem do bardziej wyszukanego menu.fot. Hagi
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.