Muzeum Legii - fot. Woytek
REKLAMA

Odwiedź Muzeum Legii w Noc Muzeów

Mishka - Wiadomość archiwalna

Z najbliższej soboty na niedzielę odbędzie się 8. Warszawska Noc Muzeów. Po raz pierwszy w ramach imprezy będzie można zwiedzić Muzeum Legii znajdujące się w budynku klubowym przy ul. Łazienkowskiej 3. Wstęp będzie bezpłatny.

W Muzeum Legii znajduje się ok. 1500 stałych eksponatów, a okresowo prezentowane są wystawy tematyczne. Obecnie w muzeum wystawiony jest Puchar Polski, który piłkarze warszawskiego klubu zdobyli na początku maja. Więcej o Muzeum Legii.

Do udziału w obchodach tegorocznej Nocy Muzeów w Warszawie zgłosiło się ponad 200 placówek. Podobnie jak w latach ubiegłych Miasto wraz z Klubem Miłośników Komunikacji Miejskiej przygotuje dla zwiedzających bezpłatne, oznaczone linie autobusowe kursujące między muzeami oraz zabytkowe "ogórki".

Noc Muzeów zaczyna się o godzinie 19:00. Większość muzeów i galerii będzie czynna do godz. 1:00, ale część placówek przewiduje wydłużenie godzin otwarcia do godziny 3:00 lub do ostatniego gościa.

Więcej informacji na stronie www.noc-muzeow.pl.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.