Szermierka: Medale młodzieży

W zawodach Pucharu Polski w szpadzie zawodniczki Legii uplasowały się na dalszych pozycjach. Najlepsza legionistka, Katarzyna Ptak była 13., Sylwia Skorupka 19, Aleksandra Skorupka 35, a Aleksandra Galińska 36.

Krzysztof Mikołajczak na zawodach Pucharu Świata w Sztokholmie zajął odległe, 97. miejsce.

Lepiej wypadli nasi młodzi szpadziści na międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików. Drużynowo legionistki, w składzie Patrycja Marciniak, Aneta Leśniewska i Julita Niedostatkiewicz, zajęły trzecie miejsce. Indywidualnie nasze zawodniczki zdobyły dwa medale - Julita Niedostatkiewicz srebrny, a Aneta Leśniewska brązowy. Pozostałe zawodniczki naszego klubu zajęły następujące pozycje: 10. Patrycja Mielowska, 14. Patrycja Marciniak, 16. Dominika Kucharczyk, 19. Kika Stepa, 20. Julia Falińska, 22. Zuzanna Olchowik, 23. Klaudia Chwiejczak.

Wśród młodzików srebrny medal wywalczył Stanisław Oleksiejuk. Mateusz Chołast był siódmy, a Arkadiusz Zych dwunasty. Legioniści w tym właśnie składzie zajęli jako drużyna czwarte miejsce.

W Warszawie rozegrano także międzywojewódzkie mistrzostwa dzieci w szpadzie. Piotr Gidziński zdobył brązowy medal, Bartosz Bogdański był 11., a wśród dziewcząt Monika Żaczkiewicz zajęła siódme miejsce.