Piłkarze trzech najlepszych drużyn, medale otrzymają 30 maja - fot. LegiaLIVE!
REKLAMA

Medale 30 maja, bez nagrody dla kibiców

Bodziach, źródło: PAP - Wiadomość archiwalna

Dzień po meczach ostatniej kolejki ekstraklasy, w poniedziałek 30 maja, trzy najlepsze drużyny w sezonie 2010/11 zostaną nagrodzone medalami. Wisła Kraków, która zapewniła już sobie mistrzostwo kraju, puchar otrzyma po ostatnim meczu sezonu z Polonią przed własną publicznością. Organizator rozgrywek nie zaplanował w tym roku nagrody dla kibiców.

"Medale piłkarze trzech czołowych zespołów otrzymają podczas gali w Warszawie, która jest planowana na poniedziałek 30 maja. Chcemy w ten sposób uświetnić zakończenie sezonu i nagrodzić ich roczny trud. Oprócz medali za miejsca na ligowym podium, podczas tej uroczystości wręczymy indywidualne nagrody m.in. dla króla strzelców i najlepszego piłkarza sezonu, którego wybiorą kapitanowie i trenerzy klubów ekstraklasy" - mówi Adrian Skubis, rzecznik prasowy Ekstraklasy SA.

Wyróżniony zostanie także najlepszy piłkarz Młodej Ekstraklasy oraz drużyny, która zwycięży w klasyfikacji fair-play. W tym roku nie będzie nagrody dla kibiców żadnej z drużyn. "Tylko raz sponsor rozgrywek ufundował taką nagrodę. Odkąd sami organizujemy galę, nie przyznajemy podobnych wyróżnień i tak będzie również w tym roku" - mówi Skubis.
przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.