Grali przyjaciele

Olimpia Elbląg wygrała ważny mecz i na dwie kolejki przed końcem pozostaje liderem rozgrywek grupy wschodniej II ligi. Niewykluczone, że w przyszłą niedzielę w Elblągu będą już mogli świętować awans. Zagłębie zdobyło punkty walkowerem, ale szans na awans już nie ma. Pogoń wygrywając w Niecieczy awansowała na 7. miejsce w tabeli I ligi.

I liga: LKS Nieciecza 1-2 Pogoń Szczecin
Piłkarze Pogoni zdobyli komplet punktów, wygrywając w Niecieczy. Portowców na prowadzenie wyprowadził Mikołaj Lebedyński w 6. minucie meczu. Gospodarze wyrównali w 32 minucie, ale wynik meczu na 2-1 dla Pogoni ustalił 10 minut po przerwie Robert Kolendowicz. Pogoń awansowała na 7. miejsce w tabeli I ligi.

II liga: Zagłębie Sosnowiec 3-0 (wo) Polonia Słubice
Polonia Słubice wycofała się z rozgrywek II ligi i mecz w Sosnowcu się nie odbył. Trzy punkty zdobyte bez gry nie zmieniły pozycji Zagłębia w ligowej tabeli (5. miejsce).

II liga: Motor Lublin 0-2 Olimpia Elbląg
Piłkarze Olimpii długo nie mogli poradzic sobie z defensywą Motoru. W końcu jednak Witalij Ledieniow w 71. minucie wyprowadził ZKS na prowadzenie. W ostatniej minucie wynik meczu na 0-2 ustalił Krzysztof Bułka. Pozostali rywale walczący o awans grają w niedzielę. W ostatnich meczach sezonu Olimpia zagra u siebie z Sokołem Sokółka i na wyjeździe w Niepołomicach.