Maciej Skorża dziękuje kibicom za wsparcie i transparent podczas meczu z Polonią Bytom - fot. Mishka
REKLAMA
REKLAMA

Skorża zostaje!

Tomek Janus - Wiadomość archiwalna

"Od jakiegoś czasu zastanawialiśmy się czy potrzebne są zmiany w Legii. W sezonie 2011/2012 trenerem Legii będzie Maciej Skorża" - mówi Leszek Miklas. "Nie ukrywam, że byliśmy blisko porozumienia z Vladimirem Weissem. Nie mogliśmy jednak dopuścić do tego, żeby nasz trener był jednocześnie selekcjonerem Słowacji" - dodaje Miklas. "Nie chcę tego komentować, bo sam dowiedziałem się o decyzji zarządu niedawno" - mówi Skorża.

"To był dla nas dziwny sezon, bo mierzyliśmy w mistrzostwo. Nie ma zachwytów nad tym co było, ale nie ma też tragedii. Gratuluję trenerowi zdobycia Pucharu Polski i 3. miejsca w lidze. Jeżeli chodzi o zmiany w sztabie szkoleniowym, to będą to raczej zmiany kosmetyczne" - uważa Miklas.

"Myślenie o wzmocnieniach zaczęliśmy, gdy tylko zamknięte zostało zimowe okienko. Zapewniam, że dojdzie do kilku zmian. Niektórym zawodnikom kończą się kontrakty i nie przedłużymy z nimi umowy. Nowych graczy chcemy pozyskać do 20 czerwca, czyli przed rozpoczęciem letnich przygotowań" - mówi wiceprezes Legii o planowanych transferach.

Sonda: Czy pozostawienie Macieja Skorży na stanowisku trenera Legii to dobra decyzja?Transparent na Żylecie - fot. Mishka
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.