REKLAMA

Metro zaprasza na treningi

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Legia od początku reaktywacji w 2004 roku bardzo udanie współpracowała z młodzieżowymi klubami w Warszawie. Szczególnie bliska współpraca łączyła Legię z Klubem Sportowym Metro. To wychowankowie i absolwenci Metra oraz trenerzy pracujący w tym klubie tworzyli podstawę II-ligowej Legii.

Metro, tak jak przez ostatnich kilkanaście lat, wciąż szkoli młodych siatkarzy, którzy w każdej chwili, gdy tylko siatkarska Legia zyska finansowe podstawy, będą gotowi znów zagrać w barwach naszego klubu.

Zapraszamy zatem w imieniu klubu Metro najmłodszych na treningi, a kibiców czytających ten artykuł prosimy o przekazanie tej informacji wszystkim znajomym. Może w waszym otoczeniu jest sprawny, wysoki i lubiący sport chłopak. Być może dzięki wam na siatkarskie parkiety trafią kolejne siatkarskie diamenty, które kiedyś spełnią marzenia o odrodzeniu się siatkarskiej Legii.

Można także wydrukować załączony plakat reklamowy w formacie A4 i zawiesić go w miejscu gdzie mogą przebywać potencjalnie zainteresowani.

Inne szczegóły o naborach do METRO VOLLEY na stronie www.metro.volley.pl

Szkolenie najmłodszych to podstawa sukcesów. Klub Metro opiera się głównie na wychowankach. Wyszukiwanie siatkarskich talentów, żmudne nauczanie podstaw siatkówki to praca długofalowa. Metro cały czas rozwija zaplecze szkoleniowe. Najnowsza inicjatywa Metra (także z myślą o przyszłości siatkarskiej Legii) to powołanie na Mokotowie szkółki siatkarskiej METRO VOLLEY, która będzie szkolić najmłodszych adeptów siatkówki. Metro prowadzi intensywny nabór chłopców z roczników 2002-1999.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.