Wczoraj na stadionie Legii odbył się koncert Orange Warsaw Festival - fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA

Marek Szafarz: Stadion Legii idealny na koncerty

Bodziach - Wiadomość archiwalna

W piątek na stadionie Legii odbyły się pierwsze koncerty z cyklu Orange Warsaw Festival. Na Łazienkowskiej pojawiło się ponad 20 tysięcy osób, które zajęły miejsca nie tylko na trybunach, ale i murawie.

Ta została odpowiednio zabezpieczona i zarówno scena, jak i miejsce dla widzów zostało przygotowane tak, żeby nawierzchnia nie została zniszczona.

"To obiekt, który jest stworzony do tego typu koncertów. Ci, którzy przyszli tu w piątek, mieli doskonałą zabawę. Stadion Legii wyglądał jak dyskoteka. To miejsce perfekcyjne do robienia tego typu imprez" - powiedział na antenie TVN Marek Szafarz, dyrektor marketingu w TVN-ie.

Szafarz przyznał, że jedynym problemem w czasie piątkowych koncertów był tłok przy bramkach wejściowych, bowiem większość osób na stadion przyszła na krótko przed rozpoczęciem pierwszego koncertu.

Dziś drugi dzień koncertów na Legii, natomiast w niedzielę nastąpi demontaż sceny i zabezpieczenia murawy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.