REKLAMA
REKLAMA

Bezpłatna gazetka klubowa przed meczami Legii

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Klub Piłkarski Legia zamierza przed nowym sezonem wydawać gazetkę przy okazji meczów naszego klubu przy Łazienkowskiej. Ta ma być rozdawana bezpłatnie na mieście. Tworzyć ją będą te same osoby, które na co dzień pisują do oficjalnego miesięcznika klubowego "Nasza Legia".

"Legia Warszawa", bo tak nazywać się będzie gazetka, na razie wydana została (numer zerowy) w nakładzie 70 tysięcy egzemplarzy. "Chcemy dostarczać naszym fanom jak najwięcej informacji o Legii, a także o Warszawie i wszystkim tym co ciekawego dzieje się w naszym mieście. Wierzę, że uda się nam zainteresować legijnym wydawnictwem nie tylko fanów futbolu, wszak gazeta adresowana jest do wszystkich warszawiaków, nie tylko tych, którzy na co dzień śledzą to co dzieje się w klubie" – mówi Anna Czerniejewska, dyrektor działu relacji zewnętrznych Legii.

W przeciwieństwie do "Naszej Legii", która jest "oficjalnym magazynem KP Legia", nowa gazetka nazywana jest przez autorów "oficjalną gazetą kibiców Legii". O tym, czy faktycznie poruszane w niej będą sprawy dotyczące kibiców, przekonamy się zapewne dopiero pod koniec lipca, przy okazji pierwszego meczu Legii przy Łazienkowskiej.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.