Zakończenie Ligi Fanów - fot. Marcin Szymczyk
REKLAMA

Liga Fanów - zakończenie sezonu i zapisy na nowy

Liga Fanów - Wiadomość archiwalna

Pod koniec czerwca odbyło się oficjalne zakończenie sezonu 2010/2012 w rozgrywkach Ligi Fanów. Zostało ono zorganizowane w restauracji Sports Bar na Łazienkowskiej 3 i, choć odbyło się w niedzielne, popołudnie dotarło na nie prawie 150 uczestników rozgrywek i fanów Legii Warszawa.

Imprezę zapoczątkował pokaz barmański wykonany przez byłego uczestnika ligi Tomka Gajewskiego, który przyjechał na tę okoliczność z Sopotu. Później były podziękowania dla sponsorów, partnerów, fotografów i oczywiście dla wszystkich uczestników. Podczas wręczania nagród zespołowych i indywidualnych nie zabrakło też wspólnych śpiewów oraz pamiątkowych zdjęć, były też konkursy. Na oficjalnej stronie rozgrywek www.ligafanow.pl w zakładce archiwum znajdziecie podsumowanie całego sezonu.

Zapisy na nowy sezon

Obecnie trwają zapisy do nowego sezonu 2011/2012, który rusza już na początku września. Aktualna oferta i regulamin rozgrywek dostępne na stronie internetowej.

"DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ - mamy tylko 4 wolne miejsca.

* w nowym sezonie powiększamy zarówno I, jak i II ligę do 14 drużyn, dlatego szukamy dwóch zespołów, które chciałyby zagrać od razu w pierwszej lidze i dwóch, które chciałby zacząć swoją przygodę w Lidze Fanów od drugiej ligi.

Na wszelkie pytania jesteśmy w stanie odpowiedzieć telefonicznie bądź mailowo:
Tel.: 501600624
E-mail: kontakt@ligafanow.pl
Web: www.ligafanow.pl" - informują organizatorzy.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.