Kolarstwo: Legioniści w 22. edycji Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków

Kolarze Legii wystartowali w 22. edycji 4-etapowego Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków w Nowym Sączu. Drużynowo Legia, która dobrze spisała się na ostatnim etapie (2. miejsce), w klasyfikacji generalnej była dopiero 17. - ze stratą 14 minut i 28 sekund do Polski Szosowej.

W klasyfikacji indywidualnej Marek Cichosz z Legii uplasował się na 49. miejscu, ze stratą niespełna pięciu minut do zwycięzcy, Marcina Sapy z grupy Polska Szosowa. Pozostali legioniści zajęli niższe miejsca.

Wyniki legionistów w Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków:
49. Marek Cichosz +0:04:57
62. Dariusz Woźniak +0:08:04
64. Łukasz Modzelewski +0:08:41
81. Mariusz Woźnicki +0:12:45

Wyścig był zaliczany do klasyfikacji Pro-Ligi. Najwyżej sklasyfikowany legionista, Marek Cichosz zajmuje 14. miejsce z 25 punktami na koncie. Kolejnym wyścigiem zaliczanym do tej klasyfikacji będzie lipcowy wyścig dookoła Mazowsza.