REKLAMA
REKLAMA

Michał Żyro: powinienem strzelić dwa gole

turi - Wiadomość archiwalna

"Czego nam zabrakło? Na pewno zawiodła skuteczność, sam powinienem strzelić dwie bramki. To jednak taki moment okresu przygotowawczego, że nogi są ciężkie, nie idzie tak jak chce głowa, bo nogi mówią co innego. W kolejnych sparingach będziemy oczywiście starali się grać jeszcze lepiej i wykorzystywać stworzone sytuacje. Nie chcę szczegółowo oceniać swojej gry, to pytanie do trenera" - mówił po sparingu z SV Horn Michał Żyro.

"Jako napastnik czuję się dobrze, szczególnie gdy drużyna przeciwna gra atakiem pozycyjnym, a my możemy wyjść z kontrą. Koledzy umieją dograć mi prostopadłą piłkę tak, bym znalazł się w sytuacji sam na sam. Tak właśnie było w dwóch niewykorzystanych przeze mnie dobrych sytuacjach - udało mi się wyjść na pozycję, rozumiałem się z kolegami. Myślę, że z biegiem czasu będzie jeszcze lepiej.

Czy będę grał w pierwszym składzie? Bardzo bym chciał, to jednak trener decyduje i zobaczymy, czy po tym meczu będzie dawał mi kolejne szanse, bo po tych niewykorzystanych sytuacjach może zmienić decyzję. Na pewno będę się dalej starał" - powiedział zawodnik.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.