Paweł Kosmala - fot. LL!
REKLAMA

Legioniści o losowaniu el. LE

Redakcja, źródło: KP Legia Warszawa/ własne - Wiadomość archiwalna

Dzisiaj o godz. 13:30 odbyło się losowanie par 3. rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Trener Maciej Skorża twierdzi, że na tym etapie rozgrywek nie ma już łatwych przeciwników, ale Legia mogła trafić na jeszcze trudniejszego rywala. "Należy pamiętać, że w trzeciej rundzie eliminacyjnej nie ma już łatwych rywali i każda drużyna to bardzo wymagający przeciwnik.
Patrząc na stopień trudności zespołów, na które mogliśmy trafić myślę, że wylosowaliśmy ekipę ze środka. Białorusini i Turcy są mocni, ale los mógł nas skojarzyć także z jeszcze silniejszymi Francuzami. Dla mnie losowanie będzie dobre wówczas, gdy awansujemy do kolejnej rundy. Teraz musimy zebrać jak najwięcej informacji o obu klubach" - ocenił losowanie Skorża.

Z kolei prezes Paweł Kosmala nie ukrywa zadowolenia z losowania: "Jestem zadowolony z wyników losowania. Mogliśmy trafić na mocniejszych przeciwników. Oczywiście nie zapominamy, że nasi potencjalni rywale są silnymi drużynami. Gaziantepspor zajął czwarte miejsce w wymagającej tureckiej ekstraklasie, a FK Mińsk zakończył zmagania ligowe na trzeciej pozycji."

Maciej Rybus jest przekonany, że legioniści zmierzą się z zespołem z Turcji. "Mieliśmy na odprawie taką zabawę - typowanie na kogo trafimy. to Jako jedyny wytypowałem tę dwójkę. Takie miałem przeczucie. Z tych dwóch wolałbym... sprawa jest raczej przesądzona, bo Turcy są u siebie faworytami. Rozmawiałem też z Kamilem Grosickim, który powiedział, że Gaziantepspor to bardzo dobry zespół" - stwierdził Rybus.

"Nie ma różnicy z kim gramy. Pracujemy na treningach i z każdym możemy powalczyć. Mamy respekt przed tymi drużynami, na które możemy trafić, ale na pewno nie oddamy im łatwo awansu" - zapewnia natomiast Michał Żyro.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.