Sparing: Młoda Legia 0-1 Olimpia Elbląg

Redakcja - Wiadomość archiwalna

W pierwszym z dwóch rozegranych dziś sparingów Młoda Legia uległa 0-1 Olimpii Elbląg. Gol padł w 35. minucie po rozegraniu rzutu wolnego i pięknym strzale Andrzeja Matwijówa z 25 metrów. Mimo porażki legioniści na tle pierwszoligowca zaprezentowali się bardzo dobrze, szczególnie w drugiej połowie, gdy mimo niewielu zmian pokazali kilka ciekawych akcji.

Fotoreportaż z meczu - 16 zdjęć Natalii Kubki

Trening i jazda konna - 42 zdjęcia Natalii Kubki

Także w pierwszej połowie było dwukrotnie groźnie pod bramką Olimpii, po akcjach aktywnego Piotra Karniszewskiego, który jednak nie zdołał wygrać pojedynku z golkiperem "olimpijczyków". Z dobrej strony pokazała się większość drużyny, w tym Bartosz Żurtek, Michał Kopczyński oraz blok obronny. Na tle zespołu posiadającego w składzie wielu doświadczonych zawodników nie było jednak łatwo uzyskać korzystny wynik.

Młoda Legia 0-1 (0-1) Olimpia Elbląg
35. min. Matwijów

Młoda Legia: Konrad Jałocha (46' Jakub Chrostowski) - Marcin Bochenek, Cezary Michalak, Mateusz Cichocki, Bartosz Widejko (80' Przemysław Wysocki) - Piotr Karniszewski (46' Piotr Wasikowski), Michał Kopczyński, Dominik Furman (80' Łukasz Bogusławski), Bartosz Żurek - Mateusz Pogonowski (46' Maciej Górski), gracz testowany