Tak wygląda oficjalne logo stadionu Legii
REKLAMA
REKLAMA

Od nowego sezonu stadion Legii będzie Pepsi Areną (logo + rysunek Larwy)

Bodziach, źródło: sports.pl - Wiadomość archiwalna

Sprawdziły się informacje sprzed paru miesięcy - według portalu sports.pl, stadion Legii od nowego sezonu będzie się oficjalnie nazywał Pepsi Arena. Informację potwierdziła również Legia Warszawa. Zapraszamy do obejrzenia rysunkowego komentarza Zbyszka Larwy.

Legia rocznie ma zarabiać na sprzedaży nazwy stadionu 6 milionów złotych, czyli połowę rocznych kosztów utrzymania obiektu. Oprócz rozmów z PepsiCo, KP Legia rozmawiał na temat sprzedaży praw do nazwy z Coca Colą oraz dwoma bankami. Umowa została podpisana na 3 lata.

Montaż reklam nowego sponsora już się rozpoczął, a kibice po raz pierwszy zobaczą je podczas piątkowej prezentacji drużyny, połączonej ze sparingiem z Żalgirisem.

Od kilkudziesięciu lat patronem stadionu Legii był marszałek Józef Piłsudski.

Oświadczenie firmy PepsiCo oraz Klubu Piłkarskiego Legia Warszawa

Niniejszym informujemy, że pomiędzy Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o. a Klubem Piłkarskim Legia Warszawa SSA została zawarta umowa sponsoringu.

Jednym z elementów porozumienia jest rozpoczęcie prac związanych z umieszczeniem materiałów promocyjnych sponsora na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 w Warszawie. Początek pierwszego etapu prac został wyznaczony na dzień 18 lipca, a zakończa się one na przełomie lipca i sierpnia.

W momencie ukończenia pierwszego etapu prac zostanie zorganizowane spotkanie dla przedstawicieli mediów, podczas którego przedstawione zostaną informacje dotyczące dalszych prac i szczegółów umowy sponsoringu.

Logo Pepsi Arena


Rysunkowy komentarz Zbyszka Larwy:rysunek Zbyszek Larwa
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.