Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Tak wygląda oficjalne logo stadionu Legii
Tak wygląda oficjalne logo stadionu Legii
Wtorek, 19 lipca 2011 r. godz. 13:36

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Od nowego sezonu stadion Legii będzie Pepsi Areną (logo + rysunek Larwy)

Bodziach, źródło: sports.pl

Sprawdziły się informacje sprzed paru miesięcy - według portalu sports.pl, stadion Legii od nowego sezonu będzie się oficjalnie nazywał Pepsi Arena. Informację potwierdziła również Legia Warszawa. Zapraszamy do obejrzenia rysunkowego komentarza Zbyszka Larwy.

Legia rocznie ma zarabiać na sprzedaży nazwy stadionu 6 milionów złotych, czyli połowę rocznych kosztów utrzymania obiektu. Oprócz rozmów z PepsiCo, KP Legia rozmawiał na temat sprzedaży praw do nazwy z Coca Colą oraz dwoma bankami. Umowa została podpisana na 3 lata.

Montaż reklam nowego sponsora już się rozpoczął, a kibice po raz pierwszy zobaczą je podczas piątkowej prezentacji drużyny, połączonej ze sparingiem z Żalgirisem.

Od kilkudziesięciu lat patronem stadionu Legii był marszałek Józef Piłsudski.

Oświadczenie firmy PepsiCo oraz Klubu Piłkarskiego Legia Warszawa

Niniejszym informujemy, że pomiędzy Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o. a Klubem Piłkarskim Legia Warszawa SSA została zawarta umowa sponsoringu.

Jednym z elementów porozumienia jest rozpoczęcie prac związanych z umieszczeniem materiałów promocyjnych sponsora na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 w Warszawie. Początek pierwszego etapu prac został wyznaczony na dzień 18 lipca, a zakończa się one na przełomie lipca i sierpnia.

W momencie ukończenia pierwszego etapu prac zostanie zorganizowane spotkanie dla przedstawicieli mediów, podczas którego przedstawione zostaną informacje dotyczące dalszych prac i szczegółów umowy sponsoringu.

Logo Pepsi Arena


Rysunkowy komentarz Zbyszka Larwy:rysunek Zbyszek LarwaZgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!