REKLAMA

Kibicowskie aukcje charytatywne

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Mimo okresu wakacyjnego, coraz więcej kibiców włącza się spontanicznie w aukcje charytatywne, których celem jest pomoc naszym kolegom - znanym już większości czytelników naszego serwisu - Mariuszowi "Mariemu" Adamczykowi oraz Tomkowi Gałce z Sosnowca, kibicowi bratniego Zagłębia.

Dobre wieści od obu chłopaków!

Mari pisze:
Cześć wszystkim,
Dzięki serdecznie wszystkim, którzy włączają się w aukcje na Allegro. Co do zbiórki, to brakuje rozliczenia z 1% podatku dochodowego za rok 2010 (mam nadzieję że kwota będzie znana na przełomie sierpnia-września), które znacząco przybliżyło by mnie do końcowego sukcesu. Ponadto wiedziałbym, ile brakuje do celu. Zdrowotnie u mnie wszystko dobrze, w piątek prócz badań kontrolnych, miałem zabieg wyjęcia portu centralnego spod obojczyka. Można powiedzieć, że już mnie nic nie łączy z przebytym leczeniem.
Wczoraj zacząłem nową fazę w zaprotezowaniu nogi, mianowicie obecnie testuję kolana pod protezę, chcę wybrać najbardziej odpowiednie do mojej aktywności [...]. Nie ukrywam że jest ciężko, 2 kroki dobre 1 zły, co można powiedzieć na gorąco - znacznie szybciej się chodzi, fajnie się po schodach schodzi, dzięki hydraulice niemożliwy jest upadek, no chyba że się bardzo chce :-)
Mam jeszcze kilka kolan, które będę po kolei próbował i porównywał, jak dobrze pójdzie, to na gwiazdkę będzie ładny prezent. Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za wsparcie.
Mari.

Wieści od Tomka - Tomek po raz pierwszy samodzielnie wstał!
Pozdrowienia z Bielska-Białej od "stojącego" Tomasza. Taki właśnie jest efekt rehabilitacji w rewelacyjnym Centrum Rehabilitacji, w którym przebywa Tomek. Pamiętajcie proszę, że każdy z Was przyczynił się do tego, że Tomek tam może teraz być :-). Żeby chodzić jeszcze trochę czasu potrzeba, przede wszystkim cierpliwości i wytrwałości Tomka.... Wyjaśniamy, że koszt miesięcznego pobytu Tomka w Bielsku-Białej, wraz z noclegiem, to ok. 7000 zł. Nie mamy pojęcia ile jeszcze czasu potrzeba Tomkowi, żeby zaczął chodzić, może rok lub dwa.... Cały czas mamy nadzieję, że podołamy temu zarówno pod względem siłowym, jak i finansowym. Dziękujemy za wszystkie zebrane nakrętki i za wszystkie pieniążki, które wpływają na konto Fundacji.

więcej: www.tomaszgalka.blog.interia.pl

Każdy kto do tej pory brał udział w aukcjach dla chłopaków czy wrzucał do puszek na koleżeńskie zbiórki, może się czuć współtwórcą tych małych kroczków, które pozwolą obu naszym braciom wrócić do normalnego życia. Wiele osób, jak chłopaki ze Spokrewnionych, czyli wielkopolskiej Legii, legioniści z Wąbrzeźna, poszczególnych ekip dzielnicowych Warszawy i wielu innych, których nie sposób tu wszystkich wymienić, ofiarowywało czy to gadżety na licytację, czy sami ofiarnie brali udział w aukcjach. W chwili obecnej do akcji pomocy włączyły się kolejne osoby oraz kolejne fankluby Legii z Polski, trwają bowiem aukcje:

F.C. Szczecinek:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1710450570

Squadron ze Śląska:
http://allegro.pl/dla-mariego-szalik-squadron-1-legia-warszawa-i1714567491.html
http://allegro.pl/dla-mariego-szalik-squadron-2-legia-warszawa-i1714567522.html

F.C Końskie:
http://allegro.pl/vlepki-100-szt-pomoc-dla-tomka-zaglebie-legia-i1725139028.html

http://allegro.pl/vlepki-100-szt-pomoc-dla-mariego-legia-warszawa-i1725139092.html

I ostatnie chwile aukcji jednego z kolegów, który indywidualnie przekazał fant na licytacje od siebie: http://allegro.pl/show_item.php?item=1706707858

Pomóżmy chłopakom, bo jak widać wszystko idzie w dobrym kierunku i są wymierne efekty! Serdeczne podziękowania dla wszystkich dotychczasowych, hojnie licytujących i ofiarodawców.

Więcej informacji na temat pomocy kibicom Legii znajdziecie na naszym FORUM.

Obraz na rocznicę Powstania Warszawskiego

Z okazji zbliżającej się rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego grupa Bielańskich Patriotów przygotowała obraz o wymiarach 86cm x 132,5cm. Został on namalowany i zeskanowany. Całkowity zysk ze sprzedaży będzie przeznaczony na wyjątkowe uczczenie obchodów PW. Serdecznie zapraszamy do licytowania - może być pięknym patriotycznym symbolem zarówno w domu, jak i w biurze.
http://allegro.pl/show_item.php?item=1716937687

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.