Na stadionie Legii wymieniono część murawy - fot. Woytek
REKLAMA

Stadion: Wymienili część murawy

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Po czerwcowych koncertach Orange Warsaw Festival, które miały miejsce na naszym stadionie, część murawy, która znajdowała się pod sceną, została wymieniona. Przypomnijmy, że scena została ustawiona na wysokości pola karnego, przed trybuną północną (Żyletą), a pozostała część murawy została odpowiednio zabezpieczona, bowiem znajdowały się tam miejsca dla publiczności.

W lipcu wymieniono część nawierzchni na naszym stadionie, gdzie w czerwcu znajdowała się scena podczas wspomnianych koncertów. Po raz pierwszy nową nawierzchnię piłkarze mogli przetestować podczas piątkowego sparingu z Żalgirisem Wilno.

Po koncercie nie zamontowano jeszcze ogrodzenia sektora gości (nastąpi to w najbliższych dniach) oraz siatek za bramkami, które chroniły kibiców przed piłkami lecącymi w trybuny. Zdemontowano także dotychczasowe ławki rezerwowych. Podczas sparingu z Litwinami sztab szkoleniowy oraz gracze rezerwowi mogli korzystać z... rozkładanych krzesełek. Wiadomo, że to tymczasowe rozwiązanie, a już wkrótce powinny się pojawić nowe ławki rezerwowych.

Na stadionie Legii, pomiędzy pierwszą a drugą kondygnacją, pojawiły się także bandy reklamujące nowego sponsora, Pepsi.
fot. Woytek

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.