fot. Woytek
REKLAMA
REKLAMA

W środę treningi Legii i Gaziantepsporu na głównym boisku

Redakcja, źródło: PAP - Wiadomość archiwalna

Wczorajsze spotkanie Legii z Zagłębiem Lubin nie doszło do skutku z powodu obfitych opadów deszczu w Warszawie. Obecnie płyta główna na Legii nadaje się do gry i nie powinno być problemów, żeby w środę wieczorem na Łazienkowskiej trening przeprowadziły Legia i Gaziantepspor.

Rewanżowe spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Europy odbędzie się w czwartek o godzinie 19.

"Drenaż boiska nie był w stanie przyjąć jednorazowo tak dużej ilości wody. Od kiedy deszcz przestał padać, płyta stopniowo sama się osusza i nie wymaga dodatkowych prac. Oczywiście boisko jest nasiąknięte wodą, ale mecz mógłby się odbyć w każdej chwili. Jeśli ponownie nad Warszawą nie będzie oberwania chmury, to w środę oba zespoły przeprowadzą na głównym boisku oficjalne treningi, a dzień później rozegrany zostanie mecz. W poniedziałek i wtorek nasz zespół będzie ćwiczył na bocznym boisku. Nie jest to jednak spowodowane stanem głównego boiska, bo ono jest już gotowe do gry" - powiedział PAP rzecznik prasowy Legii, Michał Kocięba.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.