REKLAMA
REKLAMA

Wystartował klub kibica reprezentacji Polski

źródło: PAP - Wiadomość archiwalna

15-procentowe upusty i pierwszeństwo przy zakupie biletów, karta członkowska, uczestnictwo w programie lojalnościowym, to niektóre z korzyści wstąpienia do klubu piłkarskiej reprezentacji Polski, którego działalność zainaugurowano we wtorek w Warszawie.

"Wiele europejskich federacji posiada kluby kibica, tworzące wyjątkową atmosferę na stadionach oraz więź z zawodnikami i trenerami. Ze swej kariery pamiętam, że fani zawsze byli naszym dwunastym graczem, a już wyjątkowe było powitanie po powrocie z mistrzostw świata w 1974 roku oraz gdy rozgrywaliśmy mecze na Stadionie Śląskim przy 100-tysięcznej publiczności" - powiedział prezes PZPN Grzegorz Lato na spotkaniu otwierającym działalność klubu.

Wtorkowa uroczystość odbyła się na zaimprowizowanym boisku w studiu filmowym. 40-osobowa grupa młodych kibiców, poubierana w biało-czerwone koszulki, szaliki, czapeczki i z flagami w rękach, co chwilę intonowała doping dla kadry Franciszka Smudy, przy okazji tworząc atmosferę piłkarskiego święta.

O nowym projekcie związku mówił Piotr Gołos, odpowiedzialny m.in. za dział marketingu futbolowej centrali. "Chcemy m.in. zmienić postrzeganie i wizerunek polskiego kibica. Każda złotówka ze sprzedanego biletu i karty członkowskiej będzie przekazywana przez PZPN na rzecz fundacji piłkarstwa dziecięcego, wspierała jego rozwój" - przyznał.

Fani polskiej kadry mają swój portal w internecie - KlubKibicaRP.pl. "Na tej stronie będzie można się rejestrować do klubu kibica. Później fani reprezentacji otrzymają 15-procentowe upusty i pierwszeństwo przy zakupie biletów, kartę członkowską, która kosztuje 32 złote na trzy lata, do czerwca 2014 roku, i umożliwia udział w programie lojalnościowym '11-kibicujesz, punktujesz'" - dodał rzecznik klubu Jacek Kalinowski.

Od 1 sierpnia za pośrednictwem nowego portalu kibice będą mogli nabywać wejściówki na wrześniowe spotkania towarzyskie z Niemcami i Meksykiem.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.