Maciej Skorża - fot. turi
REKLAMA
REKLAMA

Skorża: Sprawa awansu jest otwarta

Redakcja - Wiadomość archiwalna

"Niewiele zespołów w poprzednim sezonie tutaj wygrywało. Tym bardziej cieszymy się z osiągniętego cennego wyniku. Gaziantepspor jest bardzo dobrze poukładanym zespołem, który potrafi grać piłką. Turcy dominowali, a my staraliśmy się grać z kontry. Nie stworzyliśmy sobie zbyt wielu sytuacji" - powiedział po meczu trener Legii Maciej Skorża.

"Szkoda, że na początku spotkania Michał Kucharczyk nie trafił do bramki. Do przerwy prowadzimy 1-0 i sprawa awansu jest nadal otwarta. Było to nasze pierwsze spotkanie w nowym sezonie i kilka elementów szwankowało. Musimy dłużej utrzymywać się przy piłce.

Bardzo dobrze w bramce spisywał się Wojtek Skaba. Cały zespół zasługuje zresztą na pochwałę, bo stanowiliśmy dziś drużynę w trudnych momentach. Widać, że Danijel Ljuboja potrafi poradzić sobie z rywalem, ale zabrakło mu wsparcia z linii pomocy. Nikogo w tym spotkaniu nie oszczędzałem, mam nadzieję, że chłopcy zregenerują się do niedzieli. Nawet jeżeli powinie nam się noga w meczu z Zagłębiem, to pozostaje jeszcze 29 kolejek, a w pucharach decydują tylko 2 mecze" - dodał szkoleniowiec Legii.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.