Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Rysuje Zbyszek Larwa
Rysuje Zbyszek Larwa
Piątek, 5 sierpnia 2011 r. godz. 19:01

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Larwa: Kto następny?

Zbyszek Larwa

Pierwsze emocje po losowaniu play-offów Ligi Europy minęły. Legioniści zmierzą się z rosyjskim Spartakiem Moskwa, który mimo iż średnio radzi sobie w lidze, w składzie ma teoretycznie dużo lepszych i droższych zawodników. Czy podopiecznych Macieja Skorży stać na wyeliminowanie Rosjan? Poniżej polecamy rysunkowy komentarz Zbyszka Larwy.

"Turcy na palu.... i miejsca jeszcze jest sporo, zatem może wyjdzie z tego serial - oby do finału :)" - optymistycznie ocenia autor rysunku.

A Wy jak sądzicie?rys. Zbyszek LarwaZgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!