Młoda Legia, oparta głównie na piłkarzach rocznika 1993, zremisowała z Dolcanem - fot. Raffi

Sparing: Młoda Legia 1-1 Dolcan

Redakcja - Wiadomość archiwalna

W rozegranym dziś meczu sparingowym na bocznym boisku Legii rezerwowy skład Młodej Legii, wspierany testowanymi zawodnikami, zremisował 1-1 z I-ligowym Dolcanem Ząbki. Spotkanie trwało łącznie 70 minut (30+20+20). Gola dla Legii zdobył Mateusz Tietz w 52. minucie, wyrównał Michał Zapaśnik w 60. 40 minut zagrał Kostiantyn Machnowskij. Zdjęcia z meczu.

W obu drużynach wystąpili przede wszystkim zawodnicy, którzy w miniony weekend zagrali krócej, bądź w ogóle, w meczach ligowych.

Młoda Legia 1-1 (0-0, 0-0, 1-1) Dolcan Ząbki
1-0 52 min. Mateusz Tietz (as. gracz testowany II)
1-1 60 min. Michał Zapaśnik

Legia: Konrad Jałocha (31. Kostiantyn Machnowskij) - Norbert Misiak (31. Mateusz Tietz, 62. zawodnik testowany III), Michał Grudniewski, Mateusz Lisiecki, Maciej Prusinowski - Kordian Latos, Michał Rzuchowski (21. Marcel Gąsior), Łukasz Bogusławski - zawodnik testowany I (40. zawodnik testowany II), Mateusz Romachów, zawodnik testowany II (31. zawodnik testowany III, 58. zawodnik testowany I).

Dolcan: Rafał Leszczyński - Daniel Pyrka (48. Grzegorz Piesio), Marcin Hirsz, Dariusz Dadacz, Rafał Grzelak - Piotr Charzewski (51. Łukasz Sierpina), Michał Pulkowski (51. Bartłomiej Sosnówka), Patryk Koziara, Piotr Głowacki - Rafał Wielądek, Michał Zapaśnik (60. Kamil Wójciak).