Jakub Chrostowski przez rok bronić będzie barw Legionovii - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Wypożyczenia młodych legionistów

Raffi, źródło: własne / KsLegionovia.pl - Wiadomość archiwalna

Sezon piłkarski już się rozpoczął, ale karuzela transferowa wciąż kreci się w najlepsze. Grupa zawodników z Młodej Legii i juniorów starszych zmieniła barwy klubowe. Paweł Broniszewski i Jakub Chrostowski zostali wypożyczeni do Legionovii Legionowo. W MKS Kutno występował będzie Dawid Dzięgielewski. Dwaj ostatni gracze zdążyli już zadebiutować w meczach III ligi, w pełnym wymiarze czasowym.

Na testach w Legionowie przebywał również lewy obrońca Przemysław Wysocki. Z uwagi na bardzo duże zaległości treningowe piłkarza po blisko rocznej przerwie w grze spowodowanej kontuzjami kolana i operacją, oba kluby powrócą do tematu dopiero w przerwie zimowej. Grający w środku pomocy Broniszewski został wypożyczony do "Novii" na pół roku, a grający ostatnio w bramce Młodej Legii Chrostowski na rok. W Legionowie występuje już dwóch innych legionistów, którzy przeszli tam na zasadzie transferu definitywnego - Mateusz Delikat i Patryk Kalinowski.

Kilku zawodników opuściło zespół Młodych Wilków 93. Napastnik (grający też na lewej pomocy) Dawid Dzięgielewski najbliższy sezon spędzi w III-ligowym MKS Kutno, z kolei przynależność klubowa lewego pomocnika Karola Grudniewskiego, który na początku miesiąca trenował z II-ligowym Zniczem Pruszków, nie jest jeszcze przesądzona; wiadomo jedynie, że w grę wchodzi wypożyczenie. Pozostali piłkarze, którzy odeszli z tego zespołu (Paweł Żywko i Sebastian Dąbrowski, który przeszedł do Chełmianki Chełm) rozstali się z Legią definitywnie.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.