Jurek Halski czeka na Waszą pomoc
REKLAMA

Aukcje charytatywne dla Jurka

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Otrzymaliśmy prośbę od kibica Legii Kacpra Halskiego, którego 8-miesięczny synek jest poważnie chory - ma nowotwór złośliwy mózgu. "Wiele osób na różny sposób nam pomaga. Od piłkarzy otrzymaliśmy koszulkę z

myślą o zlicytowaniu jej" - nasz czytelnik. Informujemy więc wszystkich kibiców o możliwości wylicytowania koszulki z autografami piłkarzy stołecznej drużyny.Poniżej możecie przeczytać list chorego Jurka:

"Witajcie!

Nazywam się Jurek i mam 8 miesięcy. Mój tata i starszy brat są kibicami Legii, ja pewnie kiedyś też nim będę, nawet byłem w brzuchu mamy na pamiętnym meczu z FC Den Haag, ale teraz na głowie mam chorobę.

Od urodzenia jestem chory na nowotwór złośliwy mózgu, co potwierdza mój wypis z CZD. Obecnie jestem pod opieką Hospicjum Warszawskiego i mój stan jest w miarę stabilny, choć wiele osób dziwi się, że z takim guzem mogę funkcjonować.

Moje funkcjonowanie jednak sprowadza się głównie do spania, jedzenia, kupek i zabawy, choć oczywiście jest to ograniczone. Nie potrafię np.: podnosić głowy do góry i, co najbardziej jest dokuczliwe, nie widzę, ponieważ nowotwór uciska miejsce, gdzie mózg przetwarza obrazy wyłapywane przez narządy wzroku, które same w sobie są sprawne.

Jeżeli chcesz mi pomóc, weź udział w tej lub innej mojej aukcji. Całkowity dochód z licytacji jest przeznaczony na walkę z chorobą.

Piłkarze Legii podarowali mi koszulkę ze swoimi autografami, którą możecie zlicytować.

Zachęcam też do wzięcia udziału w pozostałych moich aukcjach. Serdecznie dziękuję za okazaną pomoc.

Zapraszam!

Jurek Halski"

Aukcja koszulki

Aukcje szalików

Chętni mogą również wpłacać pieniądze na poniższy numer konta:
Kacper Halski
06 1140 2004 0000 3702 3830 8251

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.