Maciej Skorża przed meczem ze Spartakiem - fot. Bodziach
REKLAMA

Skorża: Wypracować zaliczkę przed rewanżem

Bodziach - Wiadomość archiwalna

"Nie możemy się doczekać jutrzejszego meczu. Wszyscy uważają za faworyta Spartak, ale zamierzamy pokusić się o awans. Zależy nam bardzo na awansie do fazy grupowej. Wyczuwam ogromną determinację wśród zawodników. Obserwując drużynę Spartaka uważam, że nie jesteśmy bez szans.
Mają spory potencjał jeśli chodzi o ofensywę, ale zamierzamy wykorzystać ich błędy defensywne. Mam nadzieję, że uda nam się wypracować zaliczkę przed rewanżem" - mówi przed czwartkowym meczem z rosyjską drużyną Maciej Skorża.

"Widzieliśmy ostatni mecz w Moskwie. W poprzednich meczach Spartak zdobył 7 bramek, tracąc tylko dwie w Groznym. Gdyby ich defensywa była tak dobra jak ofensywa, Spartak byłby jedną z najlepszych drużyn w Europie. Analizowaliśmy ostatnie mecze Spartaka, od spotkania z Łokomotiwem włącznie. Ten ostatni mecz uważam za jeden z najlepszych, jakie Spartak rozegrał w ostatnim czasie. Słyszałem jednak, że zespół przeplata dobre spotkania ze słabszymi i mam nadzieję, że tak będzie również jutro. Zwracam uwagę na grę de Zeeuwa. To bardzo dobry zawodnik, który uspokaja grę Spartaka w środku pola" - dodał trener Legii.

Szkoleniowiec potwierdza, że w czwartek na boisku zabraknie tylko Michala Hubnika. "Wszyscy zawodnicy są gotowi do gry, oprócz Hubnika. Pracowaliśmy nad ustawieniem na Spartak, w związku z brakiem Vrdoljaka. Ohayon jest gotowy na występ przez 90 minut i jest w moim planie na jutrzejsze spotkanie" - zakończył Skorża.

fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.